HCP LogoHCP LogoHCP LogoHCP Logo
  • Home
  • About
  • Clients
  • Press room
  • Contact
✕
FRANKE TRANSFORMEERT VAN PRODUCTIEMAATSCHAPPIJ NAAR EEN SALES & MARKETING ORGANISATIE
december 27, 2022
HOTEL THE DEN – EEN NIEUWE HOTSPOT IN DEN BOSCH
december 28, 2022
Published by HCP23 on december 27, 2022
Categories
Tags
DownloadDownloadDownloadDownloadDownloadDownloadDownloadDownloadDownloadDownloadDownloadDownloadDownload

ZACHTE VORMEN, ZACHTE KLEUREN: FOODIE VAN RIG-TIG

Ervaar dagelijks het gemak van de FOODIE elektrische keukenapparaten. Deze keukenapparaten van RIG-TIG hebben een functioneel en gebruiksvriendelijk ontwerp en zijn simpelweg te mooi om na gebruik op te bergen. Er is een broodrooster, elektrische waterkoker, handmixer, staafmixer, smoothiemaker, koffiemolen, koffiezetapparaat en een melkopschuimer.

Vanwege hun kleine omvang zijn deze apparaten perfect voor in compacte keukens en vakantiehuizen. Subtiele kenmerken, zoals een geïntegreerde opbergruimte voor het snoer van de handmixer, het heldere glas van de koffiemolen en de mogelijkheid om de smoothie direct mee te nemen in de mengbeker van de blender, zijn voorbeelden van de eigenschappen van de FOODIE producten, waarin functionaliteit centraal staat.

De op de jaren ’50 geïnspireerde apparaten hebben afgeronde vormen en matte oppervlakken voor comfortabele grip en een harmonische uitstraling die fantastisch staan in elke keuken. Alle apparaten zijn er in zwart, wit en als limited edition in zachte pastelkleuren.

Verkoopprijzen FOODIE
Eenkops koffiezetapparaat € 59,95
Melkopschuimer € 79,95
Staafmixer € 59,95
Broodrooster € 64,95
Waterkoker € 59,95
Handmixer € 59,95
Smoothiemaker € 59,95
Elektrische koffiemolen € 44,95

www.rig-tig.com

Share
HCP23
HCP23

Home Comfort Press BV
Brabantplein 30
5401 GS Uden

+31 (0) 413 331 240
info@homecomfortpress.nl

Contact
Vacatures
Press room
Algemene voorwaarden
Privacy

Instagram
Facebook
LinkedIn
Pinterest

© 2023 Home Comfort Press BV

  • No translations available for this page